Dejte si vánoční maraton se seriálem Modrý kód. Užijte si předpremiéry i nejlepší epizody

Seriál Modrý kód si užívá zaslouženou vánoční přestávku. Pokud vám ale vaši oblíbení hrdinové chybí, máme pro vás řešení – už teď se můžete podívat na dvě nadcházející epizody online v exkluzivní předpremiéře v iPrima videopůjčovně. Online se můžete podívat i na nejoblíbenější epizody.
Sledujte seriál Modrý kód o svátcích v předpremiéře
Sledujte seriál Modrý kód o svátcích v předpremiéře
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Urgentním příjmem řádně zamává neznámá nákaza. Jako by nestačilo množství běžných pacientů, teď začínají kolabovat i lékaři ve velkém. Kde ale infekce na urgentu vzala? A hlavně, jak ji léčit a jak se ji zbavit?

218. díl seriálu Modrý kód sledujte již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Modrý kód (218): Nákaza na urgentu
Modrý kód (218): Nákaza na urgentu

Ale ne všichni na oddělení budou trápeni běhavkou, někteří z lékařů budou mít i důvod k oslavě. Třeba Vali, které konečně přijdou rozvodové papíry. Vzhledem k tomu, co se ale stalo s Mirkem Hojerem, už vlastně rozvod nebyl až tak nutný. Minimálně podle toho, jak se tváří Viktor. Veselo bude také u Michala a Mery. Z Michala se totiž pomalu, ale jistě začíná stávat muž v domácnosti, který vaří, pere,a  dokonce peče kváskový chléb. Nebo se o to alespoň snaží…

Vztahová divočina

219. epizoda, kterou můžete sledovat také online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, se bude celá točit kolem vztahů. Matymu naruší plány na víkend s Veronikou Pavel, což ho samozřejmě popudí. Viktor se k Vali chová jako milius, ke všem na urgentu ale zase negativismem sobě vlastním. A Saša, která se stále nevzpamatovala z Prokopova odmítnutí, začíná svému kolegovi děla ze života pomalu, ale jistě peklo:

Modrý kód (219): Co to Viktor blázní?
Modrý kód (219): Co to Viktor blázní?

Na další díly seriálu Modrý kód se můžete těšit v televizi Prima po Novém roce, předpremiérové epizody sledujte online v iPrima Videopůjčovně v exkluzivní předpremiéře! 

reklama

reklama