Dita má Viktora v hrsti. Její matka jí dá v seriálu Modrý kód nejlepší návod

Viktor Žák má smůlu. Sanitářka Dita si ho pomalu, leč jistě, obmotává kolem prstu. Její matka pro ni má dokonalá návod, jak ne něj. Podívejte se už teď, co přesně dceři poradí. Vyjde tato taktika? To uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Dita si v seriálu Modrý kód Viktora získá
Dita si v seriálu Modrý kód Viktora získá
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Dita pracuje v rubavské nemocnici jako sanitářka. Pro ni je to práce jako každá jiná, pro její matku je ale práce v nemocnici mnohem větší terno – dcera by podle ní měla sbalit některého z lékařů. Původně by se jí pro dceru líbil spíš Prokop Hlinka nebo Filip Kodym, nakonec se ale spokojí i s Viktorem Žákem.

Jenže Dita má pocit, že to mezi ní a Viktorem v poslední době moc neklape, a to její matka odmítá dopustit. Svoji dceru proto vyškolí v taktice, jak si muže získat. Podívejte se už teď a možná se i vy v tom návodu inspirujete.

Sledujte video ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (254): Akce Viktor
Modrý kód (254): Akce Viktor

Zafunguje na Viktora stará dobrá taktika? O tom se můžete přesvědčit v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, nebo již nyní online v exkluzivní předpremiéře Modrého kódu v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama