Doktor Prchlík z Modrého kódu uteče z operačního sálu

Doktor Kamil Prchlík z Modrého kódu se prezentuje jako světaznalý a zkušený lékař. Je to ale opravdu tak nebo je to jen póza a realita bude výrazně jiná?
Kamila Prchlíka hraje Petr Buchta
Kamila Prchlíka hraje Petr Buchta
archiv FTV Prima

reklama

Kamil Prchlík je jednou z nových posil rubavského urgentu. Jen tak mimoděk se před kolegy prsí svými zahraničními stážemi a snaží se všem ukázat, jaký on je světák. Na Sašu Růžičkovou tím vším ze začátku dělá ohromný dojem. Postupně ale na povrch vyplouvají různé nejasnosti a drobná nedorozumění, ke kterým v souvislosti s Kamilem dochází. Podivný je i jeho nenadálý atak migrény, ke kterému dojde zrovna v momentě, kdy se na urgentu objeví delegace z minsiterstva zdravotnictví. Podívejte se, jak Kamil selže přímo na sále.

Rozjela se mi migréna

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (172): Rozjela se mi migréna

Modrý kód sledujte také online.

Další pokračování Modrého kódu mimořádně až ve středu 24. 4. ve 20.15. Na velikonoční pondělí se můžete těšit na film Obecná škola.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!