Doktorka Veronika Jánská z Modrého kódu má také svá tajemství!

Na urgent do Rubavy nastoupila nová posila v podobě mladé lékařky Veroniky Jánské. Právě Veronika výrazně zasáhne do života Matymu Bojanovi. Doktorku Jánskou hraje herečka Vanda Chaloupková.
Veroniku Jánskou hraje Vanda Chaloupková
Veroniku Jánskou hraje Vanda Chaloupková
archiv FTV Prima

reklama

MUDr. Veronika Jánská  je chirurgyně-cévařka a je velmi schopná. Veronika je akční, sportovní typ. Ženská, co skáče s padákem a potápí se v moři. Je to prostě „Střelec“. Neztrácí čas váháním, rozhoduje se bleskově a většinou správně. Dokáže vtipně a trefně pojmenovat problém a hned ho řešit. Jak svoji postavu vidí její představitelka Vanda Chaloupková?

Vando, představte nám Veroniku, kterou začínáte hrát v Modrém kódu.

„Do Modrého kódu nastupuji jako doktorka Veronika Jánská a jsem cévařka, které je tak okolo třiceti let.“

Máte s Veronikou něco společného?

„Myslela jsem si, že ne, ale teď postupem času začínám zjišťovat, že něco málo možná jo.“

Tak povídejte, buďte konkrétnější.

„Vadí jí třeba například určité chování u mužů, nevěděla jsem, že jsem až tak emancipovaná. Přes Veroniku tak trochu zjišťuji něco o sobě. To tak bývá s každou nově příchozí rolí.“

Modrý kód: Maty našel novou budoucnost na rubavském urgentu
Autor: achiv FTV Prima Modrý kód: Maty našel novou budoucnost na rubavském urgentu

Veronika je od začátku hodně v kontaktu s Matym, který ji také zasvěcoval do chodu celého oddělení. Připomeňte si jejich seznamování.

Starám se sama o sebe

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (171): Postarám se sama

Posléze se ale ukazuje, že svá tajemství má i Veronika, jen je umí pečlivě skrývat. Nechce, aby se o jejím soukromí mnoho vědělo. Jde ale vše opravdu tajit do nekonečna? Víc se dozvíte už po prázdninách v nových dílech Modrého kódu.

Modrý kód zatím sledujte v archívu na webových stránkách seriálu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!