Drama mezi Sašou a Šeříkem. V seriálu Modrý kód docent téměř zkolabuje přímo při operaci

Docent Šeřík Saše od začátku moc nesedl. Nyní se při operaci navíc stane nečekaná věc. Saša kolegu sice podrží, požaduje ale po Bojanovi jeho propuštění… Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.
Saša Růžičková má s docentem Šeříkem v seriálu Modrý kód problém
Saša Růžičková má s docentem Šeříkem v seriálu Modrý kód problém
FTV Prima/ Modrý kód

Když jej nedávno Saša přistihla ve slabé chvilce, vymluvil se docent Šeřík na to, že se nestačil najíst. Nyní se mu ale podobná epizoda stane na sále přímo během operace, kdy málem zkolabuje. Celé situaci navíc zpovzdálí přihlíží Kamil Prchlík, který jen čeká na to, aby si na urgentním příjmu našel důvod k tomu dělat problémy.

Saša Šeříka pošle od zákroku pryč, nicméně po operaci se ho otevřeně zeptá, co se to vlastně na sále stalo. Jeho odpověď jí vyrazí dech. Tady už totiž podle Saši nejde ani o Prchlíka, ale o zdraví pacientů…

Sledujte to ve videu:

Modrý kód (243): Šeříkův kolaps
Modrý kód (243): Šeříkův kolaps

Bohužel kolapsu si všimne i Kamil Prchlík, který chce samozřejmě celou záležitost řešit. Jak se Saša zachová?

Jaké lékařské případy se budou na urgentu řešit? Například žena ve vyšším stupni těhotenství, která pravděpodobně prodělává plané neštovice, které ale zároveň nebudou to jediné, co jí činí zdravotní obtíže. Na urgentní příjem přiváží záchranka také dva muže, kteří se poprali. Jak původně líčí, narazili na agresivní partičku mladíků, ve finále se ale ukáže, že pravda je úplně někde jinde… Adam bude řešit nevysvětlitelné podchlazení muže, kterého záchranáři přivážejí z jeho bytu.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Modrý kód (243) - upoutávka
Modrý kód (243) - upoutávka

Michal s Mery řeší, co udělat s Honzou. Vypadá to totiž, že to Michalova kamarádka sama nezvládá. Michalovi se konečně podaří přemluvit ji, aby mu vysvětlila, co se vlastně v Súdánu stalo. Nic hezké to není:

Modrý kód (243): Honzovo trauma
Modrý kód (243): Honzovo trauma

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Teroristka

Top 5 nejnovějších českých filmů právě ONLINE ve Videopůjčovně. Užijte si kino doma bez reklam!

reklama