Ema Vlčková na sále zkolabuje

Rubavskou nemocnici čeká velká slavnost, VIP box se konečně otevírá za velkého zájmu médií. Jenže na urgentu není nic tak idylické, jak se na první pohled zdá...
Rasputin má o Emu strach
Rasputin má o Emu strach
archiv FTV Prima

reklama

Dlouhodobé zdravotní problémy doktorky Emy Vlčkové se plně projeví při operaci, kterou vede doktor Vilkin přezdívaný Rasputin. Při resuscitaci pacienta dostane Ema tak silné křeče v břiše, že není schopna zasáhnout a ohrozí život pacienta. Rasputin ji vykáže ze sálu. Přizná si konečně Ema, že má vážný problém a začne ho řešit, nebo bude svůj stav dál ignorovat?

VIP box se otevírá

V Rubavě se připravuje slavnostní otevření VIP boxu, kterého se zúčastní hejtmanka Růžičková. Akce ale skončí fiaskem. Kolem VIP boxu je dusno i mezi personálem urgentu. Sestřička Libuška těžce nese, že nepracuje pro významné pacienty, a je ochotná udělat cokoliv, aby se na služby ve VIP boxu dostala. Pomůže jí s tím doktor Kodym? Mariánova stáž v Rubavě končí, loučí se a ukáže se, že s jeho morálkou to není tak slavné. Markéta se po smrti milované tety zavřela ve svém pokoji a odmítá komunikovat. Tomášek je bezradný a co se budoucnosti týká, tak panikaří stejně jako jeho dcera. Všechno se pro něho mění.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (200): Předpremiéra

Jaké další zvraty čekají naše oblíbené hrdiny? Sledujte jubilejní 200. díl seriálu Modrý kód již tuto středu ve 20.15 na Primě.

Přečtěte si také, jak herci seriálu Modrý kód oslavovali 200. premiérový díl. Víte například, že od padnutí první klapky seriálu uplynuly dlouhé tři roky?

Na zdraví! Nejen Modrého kódu.

Seriál Modrý kód slaví jubilejní 200. díl!

reklama

reklama