EXKLUZIVNĚ: Podívejte se na setkání Mery a Michala!

Modrý kód je po prázdninové pauze zpět! A návrat na obrazovky to bude ve velkém, akčním stylu. Traumatolog Michal Tomášek se do Rubavy vrací jako hrdina.
Jak dopadne první setkání Mery a Michala?
Jak dopadne první setkání Mery a Michala?
archiv FTV Prima

reklama

Traumatolog Michal Tomášek svým příchodem do Rubavy řádně zamíchal kartami. Do života zasáhl hlavně Mery. Už se zdálo, že David Hofbauer je konečně zapomenutý. Bohužel happy end se zatím nekoná. Mezi Mery a Michalem došlo k nedorozumění. Nyní se Michal vrací do Rubavy jako hrdina – při ozbrojeném přepadení benzínové pumpy zachránil život oběti střelby. A při té příležitosti se potkává s Mery. Podívejte se na jejich setkání již nyní!

To jsi byl Ty?!

Modrý kód (185): To jsi byl Ty - lista
Modrý kód (185): To jsi byl Ty - lista

Jednoduché to nebude mít ani sestřička Petra, za kterou přijíždí její matka a chce malou Sabinku zpátky do své péče. Saša Růžičková plní slib a pomáhá matce s volební kampaní. Všichni si z ní utahují, až na Rasputina. Ten nejen, že si ji nedobírá, ale dokonce ji přizve k náročné operaci páteře, Saša při ní exceluje.  Mezi Vali a Žákem opadlo napětí. Zdá se, že se vše v dobré obrací. Podívejte se, co vás v premiérovém díle Modrého kódu čeká.

Modrý kód je zpět

Modrý kód (185) - upoutávka
Modrý kód (185) - upoutávka

Seriál Modrý kód opět od pondělka 26. 8. ve 20.15 na Primě!

Nehcete na Modrý kód čekat až do 26. 8.? Nemusíte. Využijte iPrima Videopůčovnu.

Jak se bude vyvíjet vztah Mery a Michala?

Sledujte premiérové díly seriálu Modrý kód již nyní v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama