Exkluzivně: Porod doma se změní v boj o život!

Lékaři a zdravotníci řeší v Modrém kódu celou řadu dramatických situacích, při kterých jde i dost často o život. Tentokrát budou bojovat o život mladé maminky, která se rozhodne porodit své první dítě doma s pomocí porodní asistentky.
Jako lékař z Modrého kódu bojoval o život mladé maminky.
Jako lékař z Modrého kódu bojoval o život mladé maminky.
archiv FTV

reklama

Seriál Modrý kód se inspiruje skutečnými situacemi a případy, které lékaři, zdravotníci a také zachranáři musí řešit. Tentokrát tvůrci našim hrdinům připravili nelehkou situaci. Porod doma, který se nakonec zvrtne v boj o život mladé maminky.

Přinášíme vám exkluzivně ukázku z dramatické situace

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (175): Porod doma

Jak to celé dopadne si nenechte ujít v dalším pokračování Modrého kódu, který sledujte také online.

Porody doma jsou velmi diskutované téma, na které ve společnosti nepanuje jednotný názor.

O porodu doma uvažovala i Meghan, manželka britského prince Harryho. Nakonec ale tento týden vévodkyně Meghan porodila svého prvorozeného syna na klinice. Královskému páru gratulujeme.

Další díl Modrého kódu vysílá Prima mimořádně až příští pondělí 13. 5. Ve středu 8. 5. Diváci uvidí oblíbený český film Copak je to za vojáka.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!