Exkluzivně: Saša chce svést Prokopa. Povede se jí to? Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Mezi Sašou a Prokopem to jiskřilo i dřív, moc dobře to ale nedopadlo. Teď to vypadá, že by Saša na Prokopa měla přece jen zálusk. Jak dopadnou její snahy Prokopa svádět? Podívejte se na to již nyní v předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód, kterou už teď najdete v iPrima Videopůjčovně.
Saša se v seriálu Modrý kód pokusí svést Prokopa
Saša se v seriálu Modrý kód pokusí svést Prokopa
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Než se Prokop dal dohromady s Petrou, a než ta mu odjela na druhý konec světa, něco málo si vyzkoušel i se Sašou. Ta ho ale nakonec poměrně drsně odmítla, protože nespadal do jejího socioekonomického rámce. Prokop se ale s angažmá na klinice plastické chirurgie poměrně vypracoval, a nyní má jak peníze, tak poměrně dobré lékařské renomé.

A právě to Saše začíná imponovat, čehož si diváci Modrého kódu mohli všimnout už v minulosti, kdy bylo jasně vidět, jak na Prokopa žárlí. Nyní ve své žárlivosti diváky utvrdí, protože se v další epizodě Modrého kódu pokusí Prokopa svést přímo v nemocnici!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (210): Saša a Prokop?

Bude Prokop povolný, nebo ambiciózní lékařku odmítne? Na to se podívejte už teď online v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!