EXKLUZIVNĚ: Sestřička Petra ze seriálu Modrý kód chce odjet! Co na to Prokop?

Sestřička Petra Hovráthová neměla zatím v životě moc štěstí. Rodinné zázemí žádná sláva, nezodpovědná matka, starost o malou sestru, pár „srdečních“ karambolů by se také našlo. Nyní se ale karta obrací, jak se zdá. Nenechte si ujít pokračování oblíbeného seriálu ve středu 4. 9. ve 20.15.
Prokop Petru velmi miluje
Prokop Petru velmi miluje
archiv FTV Prima

S Petrou Horváthovou, sestřičkou z rubavského urgentu, se život moc nemazlil. Díky své nezodpovědné matce se má co ohánět. Musí se starat o svoji mladší sestru Sabinku, která by jinak skončila v dětském domově. V lásce zatím moc štěstí také neměla, což se ale změnilo v momentě, kdy se dala dohromady s mladým lékařem Prokopem Hlinkou. Vše se zdá zalité sluncem. Ale jen do momentu, kdy se zjistí, že Petra se Sabinou zdědily obrovskou sumu peněz. Okamžitě se na scéně objevuje jejich matka, které právě o peníze jde. Petra se rozhodne jednat. A musí se svými plány seznámit Prokopa. Exkluzivně vám přinášíme tyto scény plné emocí!

Musím s tebou mluvit

Modrý kód (188): 188 - Musím s Tebou mluvit - lista
Modrý kód (188): 188 - Musím s Tebou mluvit - lista

Prokop je ze všeho zaskočený. Petru miluje, dlouho o ni usiloval a boj to nebyl vždy jednoduchý. Má o ni a Sabinku teď přijít? Vše se v něm pere. Tohle bude prostě potřebovat čas. Podívejte se na Prokopovo zoufalství již nyní!

Petro, potřebuji čas

Modrý kód (188): 188 - Potřebuji čas - lista
Modrý kód (188): 188 - Potřebuji čas - lista

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte ve středu 4. 9. ve 20.15.

reklama