Exkluzivně ze seriálu Modrý kód: Filip Kodym si získal srdce krásné Laury!

Laura, která si pronajala bufet na rubavském urgentním příjmu, se brzy stala centrem pozornosti všech mužů v nemocničním areálu. Všichni se snaží získat její přízeň, vypadá to ale, že největší úspěchy svým aktivitami sklízí Filip Kodym. A Prokopa to pěkně štve. Podívejte se na to už teď online v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód.
Opravdu si v seriálu Modrý kód Filip získal Lauru?
Opravdu si v seriálu Modrý kód Filip získal Lauru?
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Laura vtrhla na rubavský urgentní příjem jako uragán a okamžitě upoutala pozornost téměř všech mužů. Nejvíce ale rozhodně lékařů Filipa Kodyma a Prokopa Hlinky. Prokop šanci u Laury vycítil a rozhodl se jednat, jenže Laura si nedá říct a neustále ho odmítá. Dokonce ani nehledá konkrétní důvody, proč s ním nikam nepůjde. Prostě nepůjde.

Zato jeho „sok“ Filip se nyní pyšní tím, jak krásný večer s Laurou společně strávili. Prokop mu samozřejmě moc nevěří, protože ví, jak je těžké Lauru zaujmout. Jenže Filip Kodym je přesvědčivý.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (228): Filip skóruje u Laury. Nebo ne?
Modrý kód (228): Filip skóruje u Laury. Nebo ne?

Opravdu Kodym Lauru vytáhl do divadla? Nebo si to tak trochu vymyslel? Podívejte se na to už teď exkluzivně v online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy epizodu bude vysílat televize Prima:

reklama

reklama