EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Půjde vrchní Mery na rande?

S traumatologem Michalem Tomáškem jste se seznámili v minulém díle. Je to spolužák doktora Adama Brejchy. Na úvod se Michal seznámil i s Mery, které ale do oka rozhodně nepadl. Dá Mery Michalovi šanci a názor na něj změní?
Nový pár seriálu Modrý kód: Mery a Michal
Nový pár seriálu Modrý kód: Mery a Michal
archiv FTV Prima

reklama

Vrchní Mery je rázná ženská. Po odjezdu Davida Hofbauera do Anglie se ale uzavřela do sebe a žije jen a jen prací. Soukromý život jakoby odmítala. Jediné, co jí kromě práce zaměstnává mysl, je starost o jejího otce Jardu. Právě on se citům rozhodně nebrání a zamiloval se do o několik desítek let mladší sestřičky Šárky. Mery jeho nadšení nesdílí, o otce se bojí.

Přijme Mery pozvání na víno?

Mery se v minulém týdne seznámila s doktorem Tomáškem. A seznámení neproběhlo zrovna šťastně. Jaké je tedy překvapení, když se Michal na urgentu objeví znovu – tentokrát jde přímo za Mery a zve ji na víno. Roztaje konečně naše ledová královna Mery? Přinášíme vám exkluzivní ukázku tohoto rozhovoru!

Můžu vás pozvat na víno?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (179): Pozvání na víno

Modrý kód a příběhy jeho hrdinů můžete vidět také online!

Sledujte další pokračování seriálu Modrý kód již v pondělí 27. 5. ve 20.15!

reklama

reklama