Filip Kodym z Modrého kódu se do Rubavy nevrátil jen tak

Na rubavském urgentu se objeví pacient s velmi podivnými příznaky. Filip Kodym odtajní Prokopu Hlinkovi důvod, proč se vrátil do Rubavy. Pro své plány se snaží mladého doktora získat. A Rasputin má problémy se svou matkou.
Filip má pro Prokopa lákavou nabídku
Filip má pro Prokopa lákavou nabídku
archit FTV Prima

Podívejte se na ukázku s další epizody seriálu Modrý kód, který opět přinese celou řadu dramatických situací. V tomto díle uvidíte, jak nerovný je někdy jejich boj o lidské životy.

Modrý kód (152) - upoutávka
Modrý kód (152) - upoutávka

Na urgentu leží pacient s opravdu zvláštními příznaky. Jedním z nich je zvýšená agresivita. Doktor Hlinka zjistí, že realita je více než děsivá a diagnóza je velmi vážná. Mladý pacient se při své zahraniční cestě nakazil vzteklinou. Ve videu uvidíte, k jak dramatické situaci na příjmu dojde.

Agresivní pacient na příjmu

Modrý kód (152): Nechte mě bejt
Modrý kód (152): Nechte mě bejt

Prokop se dozvídá o Filipově plánu vybudovat na sídlišti v Rubavě soukromou kliniku. Budou tam potřebovat šikovného plastického chirurga jako primáře. Prokopa láká možnost udělat kariéru. Rasputin má problémy se svojí matkou, která se stále v Čechách necítí dobře. Přesvědčuje ji, aby se učila česky, ale té se moc nechce a čeština jí nejde.

Mami, mluv česky

Modrý kód (152): Mluv česky
Modrý kód (152): Mluv česky

Modrý kód sledujte také online.

Další epizoda Modrého kódu již v pondělí 11. 2. ve 20.15.

reklama