Hofbauer se bude muset smířit se spolupráci se Sašou. Proč? Podívejte se na to ONLINE v Modrém kódu

Saša se snaží již od jeho příchodu na David nějakým způsobem zapůsobit. Svádění ani výhrůžky moc nefungují, Saša to tedy "vezme" přes maminku, která má mnohem silnější páky!
Saša dostane, co chce
Saša dostane, co chce

reklama

Starostka Růžičková vyrukuje na primáře Bojana s tím, že ví, z jakého důvodu je David jakožto špičkový lékař na rubavském urgentním příjmu.

Protekční "fracek" dostane, co chce

Davidovi by byla publicita, jak jeho povaha napovídá, úplně fuk. Jenže Bojan odmítá propírání urgentu v médiích kvůli někomu jinému. Rasputin se totiž v Rubavě skrývá před svojí minulostí, která může vždy ožít a ukázat mu, že na jisté věci jistí lidé nezapomínají... David tak bude muset chtě nechtě prominentní dcerce Saše pomáhat před její atestací.

Opět zajímavé případy

Na urgentu se bude řešit několikaro zajímavých případů. Popálení jícnu spolknutou baterií u malého chlapce je jedním z nich. Lékaři se budou muset postarat o to, aby vyléčili chlapce trpícího hemofolií, nicméně "do pořádku" mu musí dát i hlavu.

Kvůli svému onemocnění se totiž rozhodl, že se nechce ženit, protože by tak svoji nastávající a hlavně jejich společné dítě zatížil onemocněním, kterého má sám plné zuby. Primář Bojan pak prokáže své vynikající schopnosti, kdy už ženy trpící jakousi formou stařecké demence zjistí, že tento stav je plné zvratitelný!

Sledujte Modrý kód vždy ve středu a v pondělí od 20.15 na Primě! 

reklama

reklama