Hojer si to vyřídí s Viktorem kvůli rozvodu s Vali. Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Jindřich Hojer požádal Vali o ruku. A oproti první pokusu tentokrát zněla odpověď kladně. Na svatbu to ale zatím stále nevypadá. Proč? Protože Vali stále není oficiálně rozvedená. Jindřich proto převezme aktivitu a s Viktorem si promluví. Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Modrý kód.
Vali se chce v seriálu Modrý kód rozvést
Vali se chce v seriálu Modrý kód rozvést
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Vali se před nějakým časem provdala za svého kolegu Viktora. Nejednalo se o žádnou velkou lásku, ale čistě pragmatickou záležitost – sňatek jim měl usnadnit osvojení Denisky z dětského domova, což se také stalo. Jako partneři ale Vali s Viktorem nikdy nefungovali.

Nyní, když Vali požádal o roku Jindřich Hojer, a Vali jeho nabídku přijala, by se ale lékařce hodilo manželství s Viktorem Žákem ukončit. A jakkoliv jí Viktor ubezpečuje, že rozvod nebude problém, k samotnému podpisu rozvodových papírů se moc nemá. A Jindřich toho začal mít právě dost.

Mrkněte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (212): Podepíše Viktor rozvod?
Modrý kód (212): Podepíše Viktor rozvod?

Jak to dopadne, podepíše Viktor konečně papíry k rozvodu? Na to se podívejte již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy Modrý kód bude vysílat Prima.

reklama

reklama