Holky Růžičkovy jsou opravdu zvláštní matka s dcerou

V doposud poslední řadě seriálu Modrý kód došlo i k jednomu velkému shledání. Opět se sešly matka s dcerou Růžičkovi. Jejich vztah není úplně klasický, ale jedno mají obě společné - ambicióznost.
Vztahy mají tyto dvě dámy více než napjaté
Vztahy mají tyto dvě dámy více než napjaté
archiv FTV Prima

reklama

Připomeňte si  velmi komplikovaný vztah doktorky Saši Růžičkové k její matce, která je shodou okolností starostkou Rubavy. Právě kvůli matce byla Saša vnímaná jako protekční fracek. Navíc to celé umocňovala svoji konfliktní povahou. Po čase se však ukazuje, že má na to, aby byla špičkovou lékařkou i bez protekce své matky. Starostku Darinu Růžičkovou hraje Kateřina Brožová.

S matkou Saša dokonce přerušila i kontakty. Jaké je tedy její překvapení, když se matinka jednoho dne objeví na urgentu. A k Saše se strašně hrne. Té je ihned jasné, že to nebude jen tak, že tahle vykutálení matinka bude jistě něco chtít. Čas dá Saše za pravdu.

Taky tě ráda vidím

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (169): Taky tě ráda vidím
Modrý kód sledujte v době letní pauzy online!

reklama

reklama