Hvězdy Modrého kódu Velikonoce slaví

Velikonoce se nevyhnuly ani Modrému kódu, a to přestože se v malešických ateliérech normálně natáčelo. Herci, kteří trávili jejich část natáčením, si dokázali mezi sebou svátky jara připomenout. A jak jinak než s pomlázkou v ruce.
Velikonoce slaví i doktor Prokop Hlinka a sestřička Petra Horváthová
Velikonoce slaví i doktor Prokop Hlinka a sestřička Petra Horváthová
archiv FTV Prima

Zeptali jsme se oblíbených herců, jak tráví Velikonoce a jestli se jedná o jejich oblíbené svátky. 

Velikonoce jsou oblíbené svátky Evy Burešové

„Velikonoce patří k jedním z mých nejoblíbenějších svátků. Mám radost z toho, že bude zase krásné počasí. Pondělní večer sice strávím na jevišti činoherního klubu, ale přes den si to se synem pořádně užijeme a rozhodně nabarvíme pár vajíček. Plést pomlázku a chodit pro výslužku ho však budeme učit později, ale určitě ho o tuhle tradici nepřipravím,“ sdělila nám své plány na svátky půvabná Eva.

První Velikonoce Ondřeje Rychlého se synem

„Letos to budou první společné Velikonoce s naším synem Tobíškem. Pojedeme navštívit naše nejbližší a uděláme si částečně fajn odpočinkový den s rodinou, protože mám představení v Divadle v Dlouhé,“ sdělil nám novopečený tatínek Ondřej Rychlý.

Chalupářka Vanda Chaloupková

Velikonočnímu výprasku neutekla ani Vanda Chaloupková, která je v Modrém kódu nováčkem. Ta dostala pomlázkou od kolegy lékaře Tomáše Měcháčka. Vanda však vůbec nelenila a pomlázku otočila také na Tomáše.  A jak stráví velikonoční svátky představitelka doktorky Veroniky Jánské? „Pojedu s rodinou na chalupu. Budu pomáhat v kuchyni, budu se slunit, povídat si s nejbližšími. A budu plést šálu!,“ dodala závěrem sympatická Vanda.

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu již ve středu 24. 4. ve 20.15.

Podívejte se také do naší fotogalerie.

reklama