Jak Maty zvládne Veroničina přítele Pavla? Sledujte Modrý kód exkluzivně v předpremiéře

Maty si představuje, že se Veronika míní s Pavlem rozejít. Vypadá to ale, že celou záležitost pochopil trochu jinak… Veronika si totiž představuje vztah ve třech. Co na to Maty? Na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód.
Maty bude mít v seriálu Modrý kód plnou hlavu starostí
Maty bude mít v seriálu Modrý kód plnou hlavu starostí
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Za Veronikou konečně ze zahraničí přijíždí Pavel. Maty ale chápe poněkud jinak to, proč Pavel přijede. Myslí si totiž, že Pavel přijíždí proto, aby vztah s ním Veronika ukončila. Dozvídá se ale něco trochu jiného…

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (204): Maty nechápe Pavla
Modrý kód (204): Maty nechápe Pavla

Jak celou situaci Maty skousne? Dokáže svoji partnerku sdílet s dalším mužem v rámci volného vztahu, nebo mu to jeho hrdost nedovolí?

Když Pavel přijede, s Veronikou si hned padnou do náruče. Evidentní je, že mezi nimi se o žádném konci vztahu hovořit nedá. Jak to tedy mají?

Modrý kód (204): Pavel přijel
Modrý kód (204): Pavel přijel

Podívejte se již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně na pondělní epizodu seriálu Modrý kód a dozvíte se, zda se Maty s Pavlem skutečně osobně seznámí a jaký náhled na podobně otevřený společný vztah bude mít. Nebo si počkejte na pondělí, kdy Modrý kód vysílá od 20.15 televize Prima.

reklama

reklama