Jak si zvyknout na volný vztah. Pavel má pro Matyho radu. Sledujte Modrý kód již nyní!

Zvyknout si na volný vztah, v němž je více partnerů, nebývá pro člověka tradičního ražení úplně lehké. A stejně je na tom Maty. Veroničin přítel Pavel pro něj má radu zkušenějšího. Jakou? Podívejte se na to již nyní v sestřihu ze seriálu Modrý kód, jehož středeční epizodu můžete sledovat již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Pavel má v seriálu Modrý kód pro Matyho radu
Pavel má v seriálu Modrý kód pro Matyho radu
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Protože Veroniku asi opravdu miluje, snaží se Maty do její představě o volném vztahu zapadnout. Bohužel se mu to moc nedaří, protože stín blízkosti Pavla je neustále na blízku… Volný vztah vícero lidí zkrátka není pro každého, a i ti otrlejší z nás si na něj většinou musí zvyknout.

Jak se Pavel svěří Matymu, ani on to zpočátku neměl jednoduché. Na to, jak to podobného vztahu proniknout, má ale pro Matyho dokonalou radu. Jakou?

Podívejte se na ni ve videu ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (207): Maty by si měl najít další ženskou

Jak se na podobná moudra bude Maty tvářit? Opravdu Pavlovy rady uposlechne, nebo se bude dál sžírat žárlivostí? Podívejte se na to již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře další epizody vašeho oblíbeného seriálu Modrý kód, který Prima vysílá vždy ve středu a v pondělí ve 20.15.

reklama

reklama