Jak to bude s doktorkou Vali a Hojerem z Modrého kódu?

Vali se do života vrátil Hojer. Mery nadále bydlí s Michalem Tomáškem. Sledujte další pokračování Modrého kódu ve středu 4. 9. ve 20.15 na Primě.
Hojer vyhledává Vali čím dál víc
Hojer vyhledává Vali čím dál víc
archiv FTV Prima

reklama

Mery s Michalem Tomáškem se musí nějak porovnat v jednom bytě. Vypadá to, že spolu budou bydlet i nadále. Petra si zvyká, že je bohatá a už ví, jak s penězi naloží. Nezahálí ani Saša. Vytasí se s novým plánem na V.I.P. služby na urgentu a jde s ním rovnou za primířem Bojanem. Ten ji s tím ale vyrazí. Hojer se zase staví za Vali na urgentu. Pochopí, že Žák na něj žárlí. Hojera to překvapí. Diví se, vždyť jejich svatba přece byla jen formální kvůli malé Denise.

Podívejte se na upoutávku

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (188) - upoutávka

Hojer se zase staví za Vali na urgentu. Pochopí, že Žák na něj žárlí. Hojera to překvapí. Diví se, vždyť jejich svatba přece byla jen formální kvůli malé Denise. Ve videu se podívejte na rozhovor Vali a Hojera. Žákovi se jejich schůzky opravdu nelíbí.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte ve středu 4. 9. ve 20.15.

Nechce se vám čekat ž do středy? Nemusíte a stáhněte si tento díl hned z iPrima Videopůjčovny.

reklama

reklama