Je to můj třetí primář, říká Jiří Štěpnička. Jak se odlišuje od Saláka?

Zkušený psycholog a primář Nemocnice Rubava v podání Jiřího Štěpničky to rozhodně nebude mít lehké. "Na urgentním příjmu mám samé dárečky," naráží tak na své lékaře, za které nese v seriálu jako primář zodpovědnost. Podívejte se na rozhovor s hercem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - Jiří Štěpnička

reklama

Jiří Štěpnička je u diváků už dlouho zapsán jako seriálový primář. Ve skutečnosti má ve svém hereckém životopisu i jednoho filmového primáře ze snímku Jak básníci přicházejí o iluze. Většina diváků pak zná Jiřího Štěpničku jako doktora Saláka. My jsme se samozřejmě museli zeptat, jak se od sebe liší Jiří Bojan z Modrého kódu a primář Salák z Cest domů.

"Vedoucí pracovníci samozřejmě musí mít podobné vlastnosti, aby mohli celou nemocnici řídit, jinak by se jim to vymklo z rukou. Výjimečný je Modrý kód v tom, že se setkávám více s pacienty a musím řešit například i spory mezi lékaři. Navíc tam mám takové dárečky, jako je Marek Němec a Roman Zach," pobaveně pozradil Jiří Štěpnička.

I v reálném životě má kolem sebe samé bílé pláště

Jak jsme vás informovali v článku o postavě Jiřího Bojana, sám Jiří Špěnička neměl ke zdravotnickému prostředí daleko ani v reálném životě. Kolem sebe má čtyři nemocniční sestry a lékařem je také jeho syn.

Jiří Štěpnička alias MUDr. Bojan Foto: Jiří Štěpnička alias MUDr. Bojan

Jak se jako primář Bojan popasuje s nemocí své manželky či s problémy svých kolegů lékařů, uvidí diváci poprvé již v sobotu 25. března ve 20.15 na Primě.

Ještě více zajímavostí, novinek i kuriozit z lékařské praxe najdete ve speciálu Modrý kód na Prima ZOOM.

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!