Kamarádka Markéty se na tajné party zfetuje. Průšvih roku sledujte v předpremiéře seriálu Modrý kód

Když to už už vypadalo, že se vztahy mezi Markétou, Mery a Michalem zklidňují, nešťastnou náhodou se opět zkomplikují, a to monumentálně. Markéta bude mít na krku totální kolaps kamarádky na tajném večírku. Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Modrý kód.
V seriálu Modrý kód Markéta hodně zklame Mery i Michala
V seriálu Modrý kód Markéta hodně zklame Mery i Michala
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Markéta slaví patnácté narozeniny. Od Mery a Michala chtěla vlastně jediný dárek, a to, aby oni dva na víkend odjeli a ona si mohla udělat doma vlastní oslavu narozenin bez dospělých. A protože poslední dobou sekala latinu, Michal s Mery jí rádi vyhověli.

To ale neměli dělat. Jako každá správná pubertální party se i ta Markétina narozeninová zvrtne, ale to bohužel až do té míry, že jedna z Markétiných kamarádek upadne do bezvědomí, a to nikoliv vinou alkoholu, ale prášků, které přinese Sanchézův kamarád.

Podívejte se na dramatickou scénu se ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (215): Průšvih na party
Modrý kód (215): Průšvih na party

Přežije dívka nápor alkoholu a léků na organismus? A jak se na podobnou zradu bude dívat Mery s Michalem? Na to se můžete podívat již nyní online v předpremiéře epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15.

reklama

reklama