Kamil se chce v seriálu Modrý kód zbavit Šeříka. Povede se mu to?

Docent Šeřík si s Kamilem Prchlíkem opravdu nesedli. Poté, co byl svědkem docentova kolapsu, se Kamil rozhodne nechat Šeříka vyhodit. Podaří se mu to, nebo zasáhne někdo, od koho byste to ani v nejmenším nečekali? Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v seriálu Modrý kód.
Saša se v seriálu Modrý kód opět předvede
Saša se v seriálu Modrý kód opět předvede
achiv FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Docent Šeřík má vážné problémy se srdcem. Právě proto jednou téměř zkolabuje přímo na operačním sále. Naneštěstí se stane, že je zpovzdálí svědkem této nehody i Kamil Prchlík. Ani Saša není nadšená, že prokazatelně nemocný lékař operuje a chce, aby Bojan Šeříka propustil. Ten Sašu odmítl. Nyní se ale Kamil objevuje znovu na urgentu a hned na příjmu se s Šeříkem střetne. Není divu, že docenta nemá Kamil rád, docent Šeřík jej totiž dokáže elegantně utřít kdykoliv a kdekoliv.

Jenže nepříjemný rozhovor Kamila nezastaví. Na urgent k Bojanovi si pozve přímo zástupce inspekce a požaduje po Bojanovi Šeříkův vyhazov kvůli zdravotnímu stavu. Bojan to odmítá, nakonec se ale do celé záležitost vloží Saša, a Bojan i Šeřík budou jen koukat, jak se zachová:

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (244): Saša se postaví za Šeříka
Modrý kód (244): Saša se postaví za Šeříka

Velká nehoda se stane na rubavské bobové dráze. Omladina na dráhu vleze mimo provozní dobu a chce na ní závodit. Bohužel si nevšimnou malého chlapce, který se šel mimo provozní dobu také projet. Toho jeden z teenagerů srazí a přivodí mu vážná zranění. Chlapec má navíc evidentně i další problémy mimo ty zdravotní. Tohle bude případ nejen pro lékaře.

Sledujte upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód (244) - upoutávka
Modrý kód (244) - upoutávka

Dalším pacientem bude muž po srdečním infarktu, který si přeje zemřít. Ale proč? Ema Vlčková bude řešit případ malého chlapce, který vypil neznámou žíravinu.

Veronika se začíná zajímat o to, jak je to mezi Matym a Laurou. Zdá se jí, že to totiž nebude pouze přátelství. Maty to ale odmítá…

Podívejte se na jejich rozhovor ve videu:

Modrý kód (244): Veroniky náhled na vztah Matyho a Laury
Modrý kód (244): Veroniky náhled na vztah Matyho a Laury

Michal se snaží vysvětlit Honze, aby se přihlásil na urgent k Bojanovi a začala zde pracovat, že by to bylo dobré pro její psychiku, stejně jako pro urgent, který se potýká s akutním nedostatkem lékařů. Jenže Honzovi se na urgentní příjem moc nechce. Možná ale všechny překvapí!

Viktor Žák je zhrzený po odjezdu Vali a všímat si toho začíná už i jeho okolí. Ema Vlčková v tom má jasno – Viktor prostě potřebuje ženskou:

Modrý kód (244): Jak se má Vali v Praze
Modrý kód (244): Jak se má Vali v Praze

Seriál Modrý kód sledujte v premiéře v pondělí ve 20.15 na Primě. A hned poté si můžete připomenout váš oblíbený seriál od samého začátku, jeho čtvrtou epizodou!

reklama

reklama