Kde může mladý kluk chytit syfilis? Na to odpoví středeční Modrý kód

Pohlavně přenosné nemoci se bez dostatečné ochrany nevyhnou nikomu. Přesvědčí se o tom mladík, který se dostane na urgent se zvláštní zlomeninou nohy. Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.
V seriálu Modrý kód se řeší rozličné diagnózy
V seriálu Modrý kód se řeší rozličné diagnózy
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Muž vyhozený z auta uprostřed lesa. Naprosto netuší, jak se tam dostal. Má různá znamení, a aby toho nebylo málo, evidentně během noci vybral obrovskou sumu z účtu z bankomatu. Na nic si ale nevzpomíná. Co je tohle za podivný případ?

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Modrý kód (211) - upoutávka
Modrý kód (211) - upoutávka

Dalším pacientem bude žena s chronickými bolestmi břicha. Jak se ukáže, potíže jsou částečně psychosomatické. Žena má velmi náročné povolání – je totiž sexuální asistentkou handicapovaných. S tím se zatím v Rubavě nikdo nesetkal. Dcera ženy se s prací své matky odmítá smířit, což ještě přispívá k ženiným zdravotním problémům.

U Michala a Mery neteče voda, z čeho ženské osazenstvo domácnosti není vůbec nadšené. Je proto třeba rychle vyřešit opraváře. Mery se ale při řešení problému s opravářem stane i svědkem Markétina záškoláctví, a kdyby jenom to!

Markétu načape se Sanchézem:

Modrý kód (211): Načapaná Markéta
Modrý kód (211): Načapaná Markéta

Tohle vypadá na pořádný průšvih, zejména, pokud by se o něm dozvěděl Michal. Práskne Mery Markétu, nebo to naopak bude krok k jejich sblížení?

Veronika řeší nové bydlení. Ráda by se přestěhovala do něčeho vlastního, většího, nicméně s lehce omezeným rozpočtem. Když se se svým plánem svěří Matymu, ten jej chápe jako šanci – šanci k tomu se sestěhovat. Jak se na to bude tvářit Veronika?

Modrý kód (211): Společné stěhování
Modrý kód (211): Společné stěhování

Vali se snaží, aby Viktor podepsal rozvodové papíry. Jak vidno, Viktor se k tomu ale vůbec nemá. A jako důvod vzájemné odcizení? To Viktor moc nevidí…

Modrý kód (211): Rozvod
Modrý kód (211): Rozvod

Kromě toho bude Vali řešit i pozoruhodný případ mladého chlapce s podivnou zlomeninou, oslabenými kostmi a dalšími zvláštními projevy. Vypadá to, že by mladík mohl mít syfilis. Kde by k němu ale mohl přijít? Ošetřit bude také třeba muže poklovaného kohoutem…

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo se na něj mrkněte už teď v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama