Kde se na urgentu vezme průjem? Tipněte si už teď, odpoví Modrý kód už v pondělí

Na urgentním příjmu v Rubavě jsou zvyklí na ledasco. Podobnou infekci, kdy polovina personálu včetně lékařů lehne, tu ale ještě nezažili. Jenže kde se infekce mohla vzít? Sledujte seriál Modrý kód po vánoční pauze již v pondělí ve 20.15 na Primě!
V seriálu Modrý kód bude řádit neznámá nákaza
V seriálu Modrý kód bude řádit neznámá nákaza
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Ani takové plynové náplně k hořákům, o kterých si myslíte, že jsou prázdné, byste neměli nikdy házet do ohně. Mohou se stát příčinou velkého neštěstí jako v případě mladé ženy, která vinou výbuchu skončí s vážnými poraněním v nemocnici!

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Modrý kód (218) - upoutávka
Modrý kód (218) (návratová) - upoutávka

V nemocnici si budou muset poradit s náročnou operací, ale také s neznámým infekčním onemocněním, které „kosí“ jednoho lékaře po druhém a neustále se šíří mezi dalším personálem. Bojan proto pověří Adama, aby zjistil původce infekce. Jenže ani Adam nevypadá, že by byl fit…

Modrý kód (218): Nákaza na urgentu
Modrý kód (218): Nákaza na urgentu

Z Michala se pod vlivem dvou žen jeho života – Markéty a Mery – stává pozorný partner a tatínek. Jen to možná už trochu přehání, ono pečení chleba z vlastního kvásku, to není jen tak. Slovy jeho dcery Markéty se z něj stává prostě klasická bydlenka.

Podívejte se na video:

Modrý kód (218): Michal je bydlenka
Modrý kód (218): Michal je bydlenka

Pavel se vrací ze služební cesty dříve, a protože se s ním Veronika dlouho neviděla, rozhodne se upřednostnit Pavlovu společnost před Matym. Toho to ale pochopitelně štve. Počítal se společným víkendem, zařídil zajímavý program a vyměnil si kvůli tomu i služby v nemocnici.

Žena s teplotami, zimnicí a třesavkou se dostává sanitou na urgent. Kde se tak „zrychtovala“? Vášnivá ornitoložka strávila několik posledních dní v přírodě sledováním vzácného druhu ptactva. Vědě by obětovala i zdraví.

Další pacientem je diabetik, který je pravidelným návštěvníkem urgentu. I přes dlouhodobá varování lékařů, aby se v konzumaci jídla krotil, se neustále přejídá. Tentokrát to ale pravděpodobně opravdu přehnal natolik, že mu jde o život...

Premiérovou epizodu seriálu Modrý kód sledujte už v pondělí ve 20.15 na Primě! 

reklama

reklama