Když Vali někdo nebo něco nesedí, vůbec se s tím „nemaže“ a vše řekne narovinu.

Už v minulosti, když ošetřovala jeho syna Jindru kvůli epileptickým záchvatům, se s panem Hojerem jakožto nesnášenlivým machistickým mužem, který pohrdá ženami, střetla. Nyní se s ním setkává na chodbách nemocnice znovu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nevděčnej a nesnášenlivej chlap

reklama

Ošetřuje totiž jeho syna Jindru, kterého přivezli společně s ošetřovatelem Otou. Když jej vezl do školy, Jindra dostal epileptický záchvat a když se Ota snažil zabránit tomu, aby si prokousl jazyk, nabouralo do jejich vozu jiné auto. Rozlícený Hojer si to přišel okamžitě s Otou vyřídit, jenže vlastně nebylo co. Naopak mu způsobil ještě další zranění. A podobná bezpráví, ta Vali nesnáší. Hojerovi tak hezky rovnou vytmaví, co si o něm myslí a nebude si brát vůbec servítky.

Existuje šance, že by se tihla dva začali vzájemně respektovat, nebo je to po tomto „výstupu“ naprosto nereálné? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Modrý kód a uvidíte sami.

 

reklama

reklama