Klára nutí Adama do eutanazie. Jak se lékař zachová? Podívejte se již nyní na Modrý kód online

Situace s Adamovou pacientkou Miladou se zhoršuje. Jak Milada, tak její sestra Klára začínají na Adama tlačit, aby provedl, co slíbil. Pro Adama je to ale velké riziko, a problematické je to i z lidské stránky. Podívejte se na jeho dilema již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně, kterou bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.
Adam má v seriálu Modrý kód dilema
Adam má v seriálu Modrý kód dilema
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Vzhledem k tomu, že situace Milady je neúprosná a šance na vyléčení, nebo alespoň zlepšení stavu není ani mizivá, ale přímo žádná, také Adam začíná mít pocit, že eutanazie je jediným řešením. Sesra Milady Klára by ráda celou věc provedla sama, bohužel na to nemá prostředky.

Adamovi je to naprosto jasné, technologicky asistovat při sebevraždě by měl on jako lékař. Jak se nakonec s Klárou domluví?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (212): Udělá to Adam, nebo Klára?

Opravdu se Adam rozhodne Kláře a Miladě vyjít vstříc i s riziky, která to pro něj obnáší? To uvidíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama