Koho si Laura v seriálu Modrý kód vybere… Prokopa, nebo Filipa?

Podnikatelka Laura z nového nemocničního bufetu na urgentu nenechává nikoho z mužského personálu nemocnice chladným. Kdo u ní uspěje? Podívejte se na to ve středu v další epizodě seriálu Modrý kód, který Prima vysílá od 20.15!
Koho si Laura v seriálu Modrý kód vybere…
Koho si Laura v seriálu Modrý kód vybere…
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Rasputin se zotavuje po náročné operaci, kterou vedl Adam Brejcha společně s největšími neurochirurgickými kapacitami. I když byla dle výsledků operace úspěšná, Adam není s výsledkem spokojený. Rasputin totiž stále necítí pravou ruku. Sám Rasputin se snaží být optimistický. Zatím!

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Modrý kód (227) - upoutávka
Modrý kód (227) - upoutávka

Jaké další pacienty čeká směna na urgentu? Syn místního exekutora se vážně zraní na čtyřkolce, krk mu přesekne nastražené lanko. Celá rodina se domnívá, že se jednalo o pokus o vraždu, pravda bude ale někde úplně jinde… Ema Vlčková bude léčit malou holčičku, které se rozvine meningitida. Ale kvůli čemu? Příčinu byste nečekali! A Prokop se Sašou budou operovat malého chlapce, kterého zraní vlastní despotický otec. Tohle je skoro případ pro sociálku!

Viktor je stále velmi tajemný ohledně svého odjezdu do Prahy. Prostě dělá klasicky naschvály. Tajemná je také Laura z nového bufetu na urgentním příjmu. Všichni lékaři se o ni snaží, ona ale vytrvale odmítá zejména Prokopa:

Modrý kód (227): Laura opět odmítá Prokopa
Modrý kód (227): Laura opět odmítá Prokopa

Naopak se zdá, že Filip Kodym u Laury „boduje“ mnohem lépe. Prokopovi se ale nechce věřit, že by se mu u nedostupné Laury tak dařilo…

Podívejte se na video:

Modrý kód (227): Filipovi se u Laury daří
Modrý kód (227): Filipovi se u Laury daří

Tak jak to ve skutečnosti je? Opravdu Laura k Filipovi projevila takovou náklonnost, nebo je to úplně jinak? Posuďte to sami ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

reklama

reklama