Konečně! Prokop a Petra jsou spolu!

Prokop Hlinka a Petra Horváthová jsou po všech možných peripetiích spolu. Došlo jim, že k sobě patří, že nechtějí být jen nejlepší přátelé. Vztah mezi nimi se posunul.
Prokop s Petrou konečně tvoří pár
Prokop s Petrou konečně tvoří pár
archiv FTV Prima

reklama

Doktor Prokop Hlinka a sestřička Petra Horváthová kolem sebe kroužili dlouhou dobu. Prokop je do Petry zamilovaný snad od nepaměti. I když měl období, kdy jeho životem procházely vdané paničky. Právě o nich si totiž myslel, že mu zajistí společenský vzestup. Spíš opak byl ale pravdou. U Petry to tak jednoznačné nebylo. Její srdce v jeden moment získal Štěpán Slavík, ze kterého se vyklubal pěkný ptáček. Petře jaksi zatajil, že má manželku, která si ho de facto vydržuje. Všechen luxus, který Petře a sobě plnými hrstmi dopřával de facto platila ona.

Prokop a Petra tvoří pár

Tohle vše je ale nyní minulost a Petra a Prokop konečně tvoří pár. Prokop by to nejraději vykřičel do celého světa, Petra je opatrnější. A to Prokopa poněkud znejisťuje. Dojde tak k nedorozumění, které vyústí v ostřejší výměnu názorů. Podívejte se sami již nyní!

Tak jsme spolu, nebo ne?!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (180): Takže spolu zase nejsme?

Modrý kód a vše zajímavého o něm sledujte také online!

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte už ve středu 29. 5. ve 20.15.

Tento premiérový díl ale můžete vidět již nyní, a to v naší iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama