Laura a její tygři. Jak krásná podnikatelka zamává mezilidskými vztahy v seriálu Modrý kód?

Na urgentním příjmu příliš svobodných žen není. Příchod Laury proto u pánského osazenstva vyvolá velmi pozitivní odezvu. Kdo všechno se bude snažit získat si Lauřinu pozornost? Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Laura uchvátí většinu mužů v seriálu Modrý kód
Laura uchvátí většinu mužů v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Na urgentním příjmu budou mít lékaři opět plné ruce práce. Čeká je kuriozní případ. Muž dostane na dvorku, když se vymočí do elektrického vedení, ránu elektrickým proudem. Nejen, že má kvůli 380 voltům popálenou mužskou chloubu, má ale i problémy se srdcem a plícemi.

Podívejte se na upoutávku k seriálu Modrý kód:

Modrý kód (225) - upoutávka
Modrý kód (225) - upoutávka

To ale zdaleka není jeho jediný problém. Vyplave totiž napovrch, že žije paralelními životy a má dvě rodiny – tedy dvě partnerky a dvě děti. Už čtyři roky. A co čert nechtěl, obě dámy se spolu na urgentním příjmu za vypjatých okolností seznámí.

Také další pacienti nedopřejí lékařům a sestrám chvilku klidu. Adam Brejchu čeká náročná operace mozku, Prokop bude řešit nevysvětlitelné křeče další pacientky a Ema Vlčková bude malému chlapci vytahovat rybí háček z pusy. Jak se tam asi dostal?

Všichni z nemocnice, nejen z urgentu, jsou spokojení, jak hezky funguje Lauřin buget. A pánové, ti si rozhodně nechodí pouze kupovat jídla a nápoje, krásná Laura se jim všem moc líbí a všichni se snaží ji okouzlit. Jednoduché to ale nemají. Kdo z lékařů z urgentu má největší šanci?

Mrkněte se na to ve videu:

Modrý kód (225): Filip a Adam balí Lauru
Modrý kód (225): Filip a Adam balí Lauru

Mery začíná být naštvaná na Michala. Tráví totiž hodně času s Honzou a vrcholem všeho je, když je spolu najde po pijatyce v posteli. Má opravdu Mery důvod žárlit? Honza jí ve středečním díle prozradí o Michalovi pravdu.

Podívejte se na to ve středu ve 20.15 v další epizodě seriálu Modrý kód.

reklama

reklama