Laura opět mezi Matym a Prokopem. Sledujte v pondělí Modrý kód

Laura se začíná opět zaplétat mezi Matyho a Prokopa, tentokrát se do „hry“ zapojí i Prokopova matka. Jak se na to bude Laura tvářit? Dívejte se na Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.
Maty a Prokop, muži Lauřina života v seriálu Modrý kód
Maty a Prokop, muži Lauřina života v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Michal se trápí kvůli Honze. Přimluví se u Bojana, aby dal Honze ještě šanci. Michala štve i to, že Honza přišla o práci a o celý život. Honza tedy svolí k tomu, že si s Bojanem popovídá. Bude ale toto setkání vůbec k něčemu? Ani Bojan přitom o Honzu jako o schopnou lékařku nechce přijít.

Modrý kód (252): Popovídat si s Bojanem
Modrý kód (252): Popovídat si s Bojanem

Prokopa na urgentu nečekaně zaskočí jeho maminka. A zaskočí nejen jeho, ale i Lauru. Prokop jí totiž o jejich rozchodu neřekl a jeho maminka je naopak ze setkání s Laurou coby novou Prokopovou přítelkyní nadšená. Oproti tomu Lauře se věc vůbec nelíbí.

Podívejte se na to v sestřihu:

Modrý kód (252): Prokopova maminka
Modrý kód (252): Prokopova maminka

Laura je vůbec v poslední době rozpolcená. Prokop se ji snaží získat zpět, ona ho už ale opravdu nechce. Také její vztah s Matym nevypadá moc dobře. Chtěla by, aby byli jen kamarádi. Zato Maty by chtěl něco víc…

Modrý kód (252): Jenom kamarádi
Modrý kód (252): Jenom kamarádi

Jak moc mohou poškodit krajinu břišní parohy? Zjistí to dívka, která se na ně omylem napíchne. Kromě toho bude Adam Brejcha léčit i muže, který se na Slovensku nakazil chlamydiemi. Na urgentním příjmu se objeví malý chlapec, který byl příčinou Rasputinova ochrnutí. Tentokrát nepřichází jako pacient on, ale přivádí svého dědečka, je přesvědčený o tom, že Rasputin jej jediný, kdo dědečkovi může pomoci.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód (252) - upoutávka
Modrý kód (252) - upoutávka

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama