Libuška se opět plete, do čeho nemá. Prokopovi s ní v seriálu Modrý kód dojde trpělivost

Kdyby se na rubavském urgentu soutěžilo o titul největší drbna, rozhodně by toto klání vyhrála zdravotní sestra Libuška. Prokopovi s ní ale tentokrát dojde trpělivost. Proč? Podívejte se už teď na ukázku ze seriálu Modrý kód, který bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.
Prokop pozve Lauru v seriálu Modrý kód na večeři
Prokop pozve Lauru v seriálu Modrý kód na večeři
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Libuška Prokopovi prozradí, že viděla Matyho a Lauru večer v hospodě ve Štole a že se spolu skvěle bavili. Prokop se tváří, že mu je tato informace v podstatě jedno, vždyť se spolu přece s Laurou rozešli. Rýpání Libuše mu ale příjemné není, a i přes sebepřesvědčování na Matyho zkrátka žárlí…

Lauru Prokop pozve na přátelskou večeři a chová se vůči ní normálně, zato k Matymu jeho vztah citelně ochladne, jakkoliv mu Maty i Laura vysvětlili, že jejich společný večer má na svědomí Veronika. V ten moment začne být Prokop na sestru Libušku opravdu naštvaný.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (254): Libuška se opět plete, do čeho nemá
Modrý kód (254): Libuška se opět plete, do čeho nemá

Jak dopadne Prokopova „zcela přátelská“ večeře s Laurou? Na to se můžete podívat už teď online v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy se na epizodu můžete podívat na Primě:

reklama

reklama