Libuška se tradičně plete, do čeho nemá. A Maty jí to v seriálu Modrý kód rázně vytmaví

Sestřička Libuška je trochu drbna, to každý, kdo sleduje Modrý kód, dobře ví. Tentokrát se ale začne míchat do věcí, i nichž nic neví, a také se jí to vymstí. Podívejte se na to už ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě Modrého kódu.
Libuška přistihne v seriálu Modrý kód Pavla s Veronikou
Libuška přistihne v seriálu Modrý kód Pavla s Veronikou
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

To, že Maty chodí se Veronikou, je na urgentu veřejným tajemstvím. Sice se šušká cosi o tom, že jejich vztah není úplně standardní, nicméně že mezi těmi dvěma něco je, toho si nelze nepovšimnout. Jenže Libuška se stane svědkem toho, jak se Veronika bude na pokoji pro pacienty Líbat s Pavlem, který čerstvě absolvoval operaci, při níž mimochodem Maty asistentoval.

Libuška z toho pojme tušení, že už se Maty s Veronikou rozešel, respektive, že mu Veronika dala kopačky. A proto začne tlačit do Dáši, s níž byl Maty na víkendovém pobytu, aby do vztahu v Matym „šla“. Také Matyho lehce popíchne, aby si Dáši všiml. Jenže tím Matyho dost popudí!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (221): Libuška se plete, do čeho nemá

Jak se budou na urgentu všichni tvářit na to, když vypluje na povrch, jak to skutečně mezi Matym, Veronikou a Pavlem je? Na to se podívejte už ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, který můžete sledovat online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!