Markéta a Mery už mají dost problémů Honzy. Mrkněte se na to v seriálu Modrý kód

Je jasné, že vzhledem k tomu, co spolu Michal a Honza zažili, mají k sobě velmi blízký vztah. Jenže Mery už toho má tak akorát dost. Markéta se proto rozhodne vzít záležitost s Honzou do vlastních rukou. Jak se jí to zadaří? Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v dalším premiérovém díle seriálu Modrý kód.
Michal má o Honzu prostě v seriálu Modrý kód starost
Michal má o Honzu prostě v seriálu Modrý kód starost
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Mery se chystá na školení mimo Rubavu. Sama se obává, aby to bez její přítomnosti na urgentu všichni zvládli, stejně jako aby péči o domácnost zvládli Markéta s Michalem. Jenže jak to tak vypadá, Michalovi je její nepřítomnost docela fuk. Už si toho všímá i Markéta, a to je, co říct.

Posuďte sami ve videu:

Modrý kód (253): Michal má v hlavě jen Honzu
Modrý kód (253): Michal má v hlavě jen Honzu

Je jí jasné, že vztah mezi jejím otcem a Mery kvůli stavu Honzy začíná získávat závažné trhliny. A protože je Markéta dívka činu, vypraví se přímo za Honzou do bytu na ubytovně, aby si s ní promluvila. Chce pomoct nejen Mery a Michalovi, ale i Honzovi, která se podle ní topí v zoufalství. Jenže to působí, že Honza o žádnou pomoc nestojí. Markéta se ale odmítnout nenechá.

Sledujte ukázku ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (253): Markéta vezme věci do svých rukou
Modrý kód (253): Markéta vezme věci do svých rukou

Podaří se Markétě s tvrdohlavou Honzou pohnout, nebo i její snaha, stejně jako snaha Michala, Bojana a Mery vyjde na prázdno?

To zjistíte už ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód. Ten můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama