Markéta udělá naschvál Mery. Odnesou to ale i pacienti. Sledujte Modrý kód v předpremiéře!

Mezi Markétou a jejím otcem, potažmo Mery to vůbec v poslední době nefunguje. Tentokrát to ale Markéta se svým chováním přežene… Podívejte se na to již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, kterou televize Prima vysílá v pondělí ve 20.15.
Tohle se Markétě v seriálu Modrý kód moc nepovede
Tohle se Markétě v seriálu Modrý kód moc nepovede
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Markéta se snaží dělat svému otci i Mery naschvály, co to jde. Když zjistila, že se jí nepodaří je svým drobným lhaním a popichováním proti sobě rozeštvat, rozhodne se jejich životy zcela sabotovat. Jenže lehce přestřelí. Nevyřídí totiž Mery, že jí volali z pohotovosti z nemocnice, aby se dostavila.

Sledujte video ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (206): Naschvál

Na urgentu ale bude panovat obrovský chaos, právě vinou Markéty, která navíc Mery nejen, že nevyřídí vzkaz, ale zároveň i ztlumí zvonění, aby žádné příchozí hovory neslyšela. Na to, že ji kolegové na urgentu postrádají, tak Mery přijde pouze náhodou…

Tohle tedy Michal své dceři vytmaví. A možná až moc! Jakou bude mít tenhle naschvál dohru? Bude to drama, a vy se na něj můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy Modrý kód vysílá televize Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!