Markéta umí svému tátovi i Mery pěkně zatopit

Do života Michala Tomáška a Mery Černé vstoupila Michalova dcera Markéta a společné soužití rozhodně není bezproblémové. Michal je jako slon v porcelánu a Markéta mu situaci moc neulehčuje.
Nový pár seriálu Modrý kód: Mery a Michal
Nový pár seriálu Modrý kód: Mery a Michal
archiv FTV Prima

Michalovi vztahy s dcerou Markétou jsou velmi komplikované, po rozvodu Michal zmizel z jejího života a Markéta se naučila žít zcela bez svého otce. Hospitalizace tety, která se o Markétu stará, ale zamíchala životy všech. Mery se snaží, aby se oba sblížili, jenže Markéta vzdoruje a Michal si nevede zrovna obratně. A to ještě nikdo z nich zatím netuší, že plánovaná krátká návštěva Markéty se pravděpodobně protáhne… Najdou k sobě Michal a Markéta cestu? Zatím to úplně nevypadá.

Markéto, co budeš dneska dělat?

Modrý kód (199): Co budeš Markét dneska dělat?
Modrý kód (199): Co budeš Markét dneska dělat?

Napětí panuje také v nemocnici. Nová posila týmu rubavského urgentu Marián si udělal nepřátele, kde mohl. Všechny proto překvapí s nečekanou pochvalou. Jenže nebyl by to on, kdyby vzápětí na sále nenaštval hned několik kolegů najednou. Adam má novou pacientku, řádovou sestru z kláštera, která přichází se zápalem plic, diagnóza se ale nakonec ukazuje jako daleko vážnější. S pacientem si láme hlavu také Vali, tady bude ale rozuzlení případu trochu veselejší.

Modrý kód (199): Předpremiéra
Modrý kód (199): Předpremiéra

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 14. 10. ve 20.15.

reklama