Maty Bojan z Modrého kódu je zpět

A je to tady! Doktor Maty Bojan ze seriálu Modrý kód se vrací zpátky z Kanady, kam odjel za svoji láskou doktorkou Lucií Krutinovou. Ale zdá se, že se vrací sám.
Matyho Bojana hraje David Gránský
Matyho Bojana hraje David Gránský
archit FTV Prima

reklama

Lucie Krutinová se před časem na chvíli vrátila i se synem Matyášem do Rubavy. A návrat to byl pro ni a Matyho Bojana fatální – zamilovali se do sebe. Jejich vztah ale zkomplikoval Luciin plánovaný odlet do Kanady. Maty odloučení nezvládal a rozhodl se odletět za nimi. Vše bylo o to těžší, že před jeho odletem vážně onemocněla jeho matka Bíba a Maty cestu odložil.

Bíba Bojanová zkolabovala
Autor: archiv FTV Prima Bíba Bojanová zkolabovala

Vše se nakonec v dobré obrátilo a Bíba se začala uzdravovat. Navíc ona sama chtěla, aby Maty za Lucií odcestoval. Nechtěla, aby se trápil. Navíc pomocnou ruku podala i doktorka Veronika Jánská, která za něj na urgentu zaskočila. Maty opravdu odletěl. Nyní se do Rubavy vrací. Lucie s ním ale není. Co se v Kanadě stalo? Zeptali jsme se přímo Davida Gránského, který Matyho v Modrém kódu hraje. Na co se tedy diváci mohou těšit, milý Davide?

Davide, tak co Maty?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód: Rozhovor s Davidem Gránským

Jak to celé nakonec dopadne, uvidíte už v pondělí 26. 8. ve 20.15, kdy se Modrý kód vrací v premiérách na Primu!

Modrý kód nyní sledujte v archívu iPrima.cz ONLINE.

reklama

reklama