Maty Bojan z Modrého kódu se rozhodne k závažnému kroku!

K Matymu Bojanovi nedomyslitelně patří jeho jizva na tváři. Připomíná mu smrt jeho těhotné manželky. Je pro něj tak pojítkem s minulostí. Navíc je to pro něj téma stále velmi citlivé.
Maty se rozhodne nechat si odstranit jizvu na tváři
Maty se rozhodne nechat si odstranit jizvu na tváři
archiv FTV Prima

reklama

Maty společně s Veronikou řeší závažný medicínský případ. Ukazují tak jednoznačně, že dokáží vytvořit skvělý tým. Navíc si rozumí i lidsky. A je to právě Veronika, která Matymu do očí dokáže bez obalu říct, že by se měl zbavit své jizvy. Je to právě toto zranění, které mu neustále připomíná osobní tragédii, ke které v Anglii došlo. Je na čase jít dál. Maty se nakonec rozhodl pro radikální řešení. Jizvu si nechá od Prokopa odstranit a asistovat mu bude právě Veronika. Klid nebude mít ani Adam. Strnadová v doprovodu své sestry nastoupí na onkologii. Je ale apatická a bez vůle k jakékoliv léčbě. A Mery s Michalem se pomalu sbližují.

Podívejte se ukázku z dalšího dílu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (192) - upoutávka

Pokračování seriálu Modrý kód již ve středu 18. 9. ve 20.15.

reklama

reklama