Maty o Lucii přijít rozhodně nechce

Maty Bojan a Lucie Krutinová i nadále řeší svůj vztah. Každý ale po svém. Zvítězí rozum, nebo cit? Rasputin je vůči Lazarevovi čím dál ostražitější. Nevěří mu.
Lucii Krutinovou hraje Eva Josefíková
Lucii Krutinovou hraje Eva Josefíková
archit FTV Prima

reklama

Lazarev se vrací na urgent, Rasputin se ho vyptává se na jeho práci v redakci časopisu. Rasputin Adamovi říká, že se rozhodl Lazareva si prověřit. Nevěří mu. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Modrého kódu. Modrý kód sledujte také online.

Modrý kód (159) - upoutávka
Modrý kód (159) - upoutávka

Maty o Lucii rozhodně nechce přijít. Ta se mu ale stále vyhýbá a Maty neví proč. Chce si vše vysvětlit a tak se Lucie zeptá přímo. Podívejte se na jejich rozhovor ve videu.

Modrý kód (159): Proč se mi vyhýbáš
Modrý kód (159): Proč se mi vyhýbáš

Oba se utvrzují v tom, že vztah na dálku nemá perspektivu. Den, kdy Lucie odletí i s malým Matýskem do Kanady, se blíží. Oba chtějí být rozumní, ale jejich vzájemné city jsou silnější. Srdci se prostě poručit nedá. Můžete se sami přesvědčit díky naší ukázce.

Modrý kód (159): Tohle bylo naposledy
Modrý kód (159): Tohle bylo naposledy

Sledujte Modrý kód ve středu 6. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat do středy na to, jak se s celou situací Maty a Eva popasují? A co bude podnikat Rasputin v souvislosti s tajemným Lazarevem? Podívejte se už nyní díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde

Filmy a exkluzivní předpremiéry vybraných seriálů dříve než v TV

Buďte napřed! S předpremiérami seriálů v iPrima VIDEOPŮJČOVNĚ

reklama

reklama