Maty v Modrém kódu zkolabuje. Co se to s ním děje?

Poslední doba pro Matyho nebyla lehká, musel se podrobit operaci mozku, kdy lékař odstranil hematom způsobený dopravní nehodou. Vypadá to ale, že to nejhorší ho stále čeká...
Maty chce jet domů
Maty chce jet domů
Produkce

reklama

V Modrém kódu budou lékaři na příjmu řešit nečekaný případ mladé holčičky. Má zvláštní příznaky a nikdo neví, co s ní je vlastně za problém. Nakonec se ukáže, že je holčička obětí psychického nátlaku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (95) - upoutávka

Drama v Modrém kódu

Maty zažívá zdravotní komplikace po operaci hlavy. Vše vyvrcholí krvácením do mozku, Matyho kolapsem a následnou operací, kterou povede Rasputin s asistencí Davida. Bíba i Bojan jsou samozřejmě mrtví strachy o zdraví syna.

David začne na nátlak Kodyma, Mery a vlastně všech kolem užívat léky na své onemocnění. Bohužel se začínají projevovat nepříjemné vedlejší příznaky. Nebo je to jen Davidova sugesce?

Primář Kodym přichází se zajímavou nabídkou vyslat nejlepšího lékaře do Izraele na vědecký pobyt na prestižní kliniku v Tel Avivu. Koho si nakonec vybere?

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

reklama

reklama