Mery najde Michala v posteli s Honzou. Jak se na to bude tvářit? Podívejte se na Modrý kód!

Mery se pořádně naštve na Michala. Kvůli Honzovi. A to ještě netuší, jakou legraci si z ní Honza dělá. Podívejte se na to už teď v předpremiéře 225. epizody seriálu Modrý kód. Nebo si počkejte na středu 20.15, kdy ji vysílá televize Prima.
Mery bude v seriálu Modrý kód žárlit na Honzu
Mery bude v seriálu Modrý kód žárlit na Honzu
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Honza vlítla do života Michala a Mery a vlastně i celého urgentu jako tornádo, a mírně tak poznamenala vztah Michala s Mery. Honza je totiž Michalův dobrý kámoš a Michal, ze kterého se v poslední době stal namísto neohroženého lékaře bez hranic spíš muž v domácnosti, v její společnosti viditelně pookřál.

Bohužel až tak viditelně, že se s Honzou opije tak řádně, že ani nedojde domů a s Honzou přespí na lékařském pokoji na urgentu. Ráno je tam najde Mery a jasné je, že z toho radost mít nebude!

Podívejte se, jak bude v seriálu Modrý kód reagovat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (225): Mařka nebo Maruna?

Má Mery na Honzu důvod žárlit? Nebo je to celé úplně jinak? To se dozvíte ve středeční epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama