Michaela Nosková v seriálu Modrý kód: Doslova matka roku!

Jako příšerná semetrika a „matka roku“ se dnes představí zpěvačka Michaela Nosková v seriálu Modrý kód. Střihne si roli Vránové, matky od rodiny z okraje společnosti, ženy, která pro ostré slovo nejde daleko. Pusu si otevře především na Sašu Rašilova alias MUDr. Michala Tomáška, a z toho měla sympatická zpěvačka pěkný stres… Dívejte se na Primu ve 20.15!
Michaela Nosková v seriálu Modrý kód
Michaela Nosková v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

„Byla jsem z toho strašně nervózní. Nejenom že jsem v žádném seriálu takhle velký prostor ještě neměla, ale musela jsem být ostrá na Sašu Rašilova. Neznali jsme se předtím a pro mě je to pan herec, takže to byl trochu stres,“ přiznává bez okolků zpěvačka. „Je to zvláštní, v divadle nemám problém, ale před kamerou a před Sašou jsem se styděla,“ dodává.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (257): Michaela Nosková v seriálu Modrý kód

I když její role umaštěné matky Vránové není nijak lichotivá, udělala jí radost. „Nejdříve jsem si říkala, proč zrovna já mám být takovým případem pro sociálku a hrát tak nezodpovědnou matku, ale nevadilo mi to. Je to pro mě výzva a udělala jsem radost mojí mamince, která se na Modrý kód pravidelně dívá,“ říká Nosková, na které se pěkně vyřádili v maskérně.

Michaela Nosková a Saša Rašilov
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Michaela Nosková a Saša Rašilov

„Výhodou bylo, že jsem mohla přijít neučesaná, nenalíčená, oni to ještě o něco zhoršili a šlo se na plac,“ vzpomíná Nosková. 

Michaela Nosková v seriálu Modrý kód
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Michaela Nosková v seriálu Modrý kód

Michaelu Noskovou uvidí coby nepovedenou matku diváci již dnes, ale také v následujících epizodách seriálu Modrý kód, který Prima vysílá vždy v pondělí a ve středu ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!