Michal míří na další misi. V seriálu Modrý kód tím naštve Mery i Markétu

Není se čemu divit, konečně začali společně žít v podstatě jako rodina a Michala najednou chytají roupi. Obě mu to spočítají. Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Michal naštve v seriálu Modrý kód Mery i Markétu
Michal naštve v seriálu Modrý kód Mery i Markétu
FTV Prima/ Modrý kód

Z Michala se pod vlivem pohodové domácí atmosféry stává muž v domácnosti, který vaří, peče a shání kvásek. Michal je ale hlavně doktorem přivyklým extrémním situacím. Když mu tedy jednoho dne zrána zazvoní telefon s nabídkou odjet na misi, Michal ani vteřinu neváhá a nabídku přijímá. To se samozřejmě dotkne Mery i Markéty.

Mrkněte se na to ve videu:

Modrý kód (220): Odjezd na misi
Modrý kód (220): Odjezd na misi

Zejména jeho dcera Markéta bude mít problém otcovo rozhodnutí pobrat. Michalovi navíc vůbec nedochází, co udělal špatně… Na urgentu bude mít naštěstí spoustu jiné práce, která stres doma snadno překryje. Prvními pacienty budou dva mladiství účastníci dopravní nehody. Vychází najevo, že dívka byla těhotná. Ještě horší je skutečnost, že je mladší 14 let. Celým případem se proto bude zaobírat nejen policie, ale i sociálka.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Modrý kód (220) - upoutávka
Modrý kód (220) - upoutávka

Další pacientkou bude žena po úrazu, jejíž problém nicméně nespočívá ve zdravotních indispozicích, ale spíše v manželovi – tyranovi, s nímž se chce rozvést. Zakročit bude muset dokonce i Jiří Bojan!

Ani Maty to nebude mít jednoduché, jeho sok v lásce Pavel potřebuje akutní operaci a odmítá být operován od Veroniky. Požaduje tu operaci po Matym, kterému se do ní ale ani za mák nechce. Protože ale na urgentu nebude nikdo, kdo by asistoval při operaci Adamovi Brejchovi, Matymu nezbyde, než se nakonec na operaci Pavla stejně podílet. Radost z toho ale nemá…

Modrý kód (220): Pavel chce, aby ho Maty operoval
Modrý kód (220): Pavel chce, aby ho Maty operoval

Na další epizodu seriálu Modrý kód se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě!.

reklama