Minulost Adama Brejchy z Modrého kódu

Doktor Adam Brejcha z Modrého kódu již nemusí v Rubavě nikomu dokazovat, že je skvělý lékař a brilantní operatér. Díky svým zkušenostem na rubavském urgentu zachránil již nejednoho pacienta a je tak respektovaným členem týmu. I když jako osoba je velmi komplikovaný.
Modrý kód: Adam Brejcha je komplikovaná osobnost
Modrý kód: Adam Brejcha je komplikovaná osobnost
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adam je jako člověk velmi komplikovaný. Je charismatický, sexy, na nedostatek zájmu opačného pohlaví si také stěžovat nemůže. Ženské na něj letí a on toho bohatě využívá. Pro Adama je ale typická emoční zploštělost, pochopitelná, protože kdyby si připustil emoce, musel by se ze své situace v minulosti zhroutit. Jak už víme, tak arogancí a sebevědomím jenom maskují jeho trauma. Trpí narušenou psychikou, pronásledují ho výčitky svědomí z minulosti. Usíná při rozsvíceném světle, budí ho noční můry. Adam se ale s minulostí rozhodl skoncovat! Připomeňme si, jaká byla cesta k odpuštění. A povedlo se mu to opravdu?

Temné stíny Adama Brejchy

Modrý kód:  Minulost Adama Brejchy
Modrý kód: Minulost Adama Brejchy

Dokáže Adam svoji minulost opravdu definitivně odstřihnout? Nebo ho opět dostihne? V dalších dílech seriálu Modrý kód jeden „přízrak“ z minulosti Adamovi opět vstoupí do cesty a výrazně ovlivní další život!

Nezapomeňte, že premiéry seriálu Modrý kód na Primě již od pondělka 26. 8. ve 20.15.

Modrý kód sledujte také ONLINE.

Služba iPrima bez reklam

iPrima bez reklam! Sledujte oblíbený obsah bez reklamních sdělení

Reklama
Reklama