Modrý kód – kam zmizela Mery?

V Modrém kódu je rušno. Mery odchod Davida stále nemůže pochopit a stahuje se do sebe. Což poněkud komplikuje situaci na urgentu.
Modrý kód - MUDr. Adam Brejcha
Modrý kód - MUDr. Adam Brejcha
archit FTV Prima

reklama

Primář Bojan řeší v souvislosti se situací kolem Davida nejednu nepříjemnost. Dozvídá se, že Mery nedorazila do práce. Musí proto narychlo povolat náhradu. Co je však horší, že nikdo neví, kam Mery zmizela. Doslova se po ní slehla zem. Podívejte se na upoutávku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (118) - upoutávka

Vali se Mery zastává. Myslí si, že Mery prostě potřebovala odjet pryč, tak jak to dělává, když se v jejím životě děje něco nepříjemného. Začne ji ale hledat, má o ni strach a nechce, aby na své trápení byla sama.

Adam a stíny z jeho minulosti

Adam Brejcha nezvládá náročnou operaci dětského pacienta, přímo na sále se nepohodne s doktorkou Vlčkovou a psychicky se hroutí. Nevede se moc ani mladé sestřičce Evě, která se dozví, že Maty dříve s oblibou hrával tenis, objednává pro něj tedy tenisový kurt. Byl to od ní ale krok vedle. Maty na sále zachraňuje mladíka, kterého pokousal v obličeji pes.

Modrý kód v pondělí 17. 9. ve 20.15 na Primě.

Všechny epizody můžete sledovat také online.

reklama

reklama