Modrý kód: Maty s Laurou se dali dohromady. Jak se bude tvářit Prokop?

Maty s Laurou k sobě měli vždycky blízko, možná blíž, než by si byl Prokop ochoten připustit. Nyní, když jsou Laura s Prokopem oficiálně od sebe, a naopak Maty s Laurou blíž sobě, než kdy dřív, je Maty rozhodnutý o stavu věcí zpravit Prokopa. Co na tuto novinku řekne? Podívejte se už teď na sestřih z další epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá v pondělí ve 20.15.
Laura s Matym konečně spolu v seriálu Modrý kód
Laura s Matym konečně spolu v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Po rozchodu s Prokopem se Laura sice snažila se s Matym nevídat a prokazatelnou přitažlivost mezi nimi ignorovat také proto, že Maty a Prokop jsou přátelé. Jak ale jednou dala svým emocím průchod, bylo jasné, že tohle je láska. Možná to láska vždy byla.

Maty má ale obavy, jak na to, že jsou s Laurou spolu, bude reagovat Prokop, který je jeho nejlepší kamarád. Proto se na urgentu k Lauře moc nemá. Byl by totiž nerad, aby se Prokop o jejich vztahu dozvěděl od někoho jiného. Přesto se mu ale tato novinka Prokopovi nebude oznamovat lehce. Otázkou navíc zůstává, jak bude Prokop reagovat.

Sledujte už teď ukázku ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (264): Maty řekne Prokopovi o vztahu s Laurou

Jak se zdá, Prokop je se stavem věcí smířený, a dokonce chápe i své chyby, kterých se ve vztahu s Laurou dopustil…

Poslední epizodu seriálu Modrý kód této sezony sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě. Pokud máte pocit, že vám vaši hrdinové budou chybět, připomenout si je můžete on-line ve všech epizodách Modrého kódu:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!