Modrý kód – Mery se snaží žít bez Davida

Doktor Hofbauer doslova z minuty na minutu zmizel z Rubavy a tím i ze života vrchní sestry Mery. Jak Mery tuto realitu zvládá, uvidí diváci v další epizodě Modrého kódu.
Sabina Laurinová alias Mery serialu Modrý kód.
Sabina Laurinová alias Mery serialu Modrý kód.
FTV Prima

reklama

Mery se snaží smířit s realitou, že David je definitivně pryč. Svůj smutek se tak snaží léčit prací a na urgentu bezchybně fungovat. Stále ale nedokáže pochopit, proč se David rozhodl odejít bez ní a proč její život vzal tak nečekaný obrat. A ani ona se nevyhne zkratkovitému jednání. Podívejte se na ukázku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (117) - upoutávka

Petra s Prokopem na stopě domácího násilí

Na rubavském urgentu bude i tentokrát rušno. Adam se opět setkává se svou minulostí. Přijme pacienta Bořka, ukazuje se, že už se již znají. Rasputin zachraňuje mladého hemofilika, který se pořezal na zápěstí. Ukazuje se, že pozadí jeho činu je velmi vážné. Prokop s Petrou řeší podezření na domácí násilí. Pokračují ale také jejich vzájemné třenice kvůli Slavíkovi, který vidí, že Prokop je kvůli němu nepříjemný na Petru. Rozhodne se to vyřešit po svém.

Modrý kód ve středu 12. 9. ve 20.15 na Primě.

Všechny epizody a také zajímavosti o seriálu můžete sledovat také online.

reklama

reklama