Modrý kód – Mery se vrátila

V další epizodě Modrého kódu se bude tentokrát střílet a bude zasahovat URNA! A vrchní sestra Mery se vrací do práce.
Modrý kód - MUDr. Adam Brejcha 3
Modrý kód - MUDr. Adam Brejcha 3
archit FTV Prima

reklama

Mery se našla a vrací do služby. Omlouvá se za své selhání primáři Bojanovi. Uznává sama, že její chování bylo zcela neprofesionální a slibuje, že se nic takového nebude opakovat. I nadále je ale vidět, že jí Hof zoufale chybí. Smutek zahání prací, vypadá to, že se snaží okolí ukázat, že jí nic neublíží.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (119) - upoutávka

Na urgent přiváží za asistence policie postřeleného muže, z jehož zranění je obviněná jeho manželka. Realita je ve skutečnosti mnohem jiná a mnohem děsivější. Operovat ho bude Adam. Saša se schází s Rasputinem a ukazuje mu svůj článek, chce stůj, co stůj konečně odatestovat. Vali se vrací z dětského domova, kde zjistila, že Denisku si chce do péče převzít její příbuzný. Eva mění strategii vůči Matymu – postrojuje mu, snaží se být i nadále v jeho blízkosti. Což neunikne některým pozorným kolegům.

Modrý kód ve středu 19.9. ve 20.15 na Primě.

Všechny epizody a také informace o Modrém kódu můžete sledujte online.

reklama

reklama