Modrý kód: Rasputin ztrácí naději. Jak ho zabavit? Konzultací. Adam ten názor nesdílí!

Když Roman alias Rasputin poradil Adamovi Brejchovi při složitém s případu s amébou, Rasputinovi to evidentně zvedlo náladu. Kde ale složité diagnózy vzít? Podívejte se na to, jak se na neotřelý Bojanův přístup bude tvářit sám Rasputin? Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.
Rasputin v seriálu Modrý kód není v pohodě
Rasputin v seriálu Modrý kód není v pohodě
achiv FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Podle primáře Bojana by bylo ideální, aby Adam s Romanem konzultovat složité diagnózy. Jenže kde je vzít? Možná by stálo za to si je trochu přikrášlit. S tím ale Adam nesouhlasí. A za chvíli se ukáže, že má pravdu…

Podívejte se na sestřih:

Modrý kód (231): Jak zabavit Rasputina?
Modrý kód (231): Jak zabavit Rasputina?

Oslava třicátin mladé ženy se zvrhne. Zrána, když už jsou všichni v poměrně rozvolněné náladě, se jeden z mužů rozhodne připravit ostatním snídani. Do téměř chladného grilu naleje tekutý podpalovač, gril vzplane a muž je vážně popálen. Po příjezdu na urgentní příjem v jeho věcech Libuška najde zásnubní prsten a začne jednat mužovým jménem. Nebude to chyba?

Mery se obává o Michala. Po poslední službě odešel z nemocnice a do druhého dne nepřišel domů. Nyní není ani na urgentu a Mery netuší, co s ním je... Co se to s jejich vztahem děje?

Upoutávka další epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód (231) - upoutávka
Modrý kód (231) - upoutávka

Docent Šeřík se snaží spřátelit se Sašou. Jenže s ní je těžké pořízení. Sledujte to ve videu, jak se na něj Saša bude tvářit:

Modrý kód (231): Šeřík koupí Saše dort
Modrý kód (231): Šeřík koupí Saše dort

Dalšími pacientkami budou dvě mladé ženy po autonehodě. Řidička na tom zdravotně není tak špatně, její spolujezdkyně je na tom ale o poznání hůř. Seděla totiž s nohama na palubní desce, což je jeden z nejnebezpečnějších způsobů, jak v autě vůbec sedět. Kromě toho přivážejí muže v bezvědomí...

Seriál Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo online v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama