Modrý kód se vrací s novou znělkou

Po prázdninové pauze se vrací oblíbený seriál z prostředí urgentního příjmu Modrý kód a příběhy hrdinů rubavského urgentu pokračují. Diváky čeká celé řada zásadních zvratů v životě našich hrdinů. Ochuzeni nebudou ani o další závažné případy, se kterými si budou muset lékaři a zdravotníci v Rubavě poradit.
Modrý kód (110): Přímá masáž srdce
Modrý kód (110): Přímá masáž srdce

reklama

David se stěhuje do většího bytu, kam bere i otce, kterému se začne věnovat tak, jak mu to práce dovolí, přesto se dostane do situace, které bude později litovat. V Rubavě se zabydluje charismatický a sebevědomý Adam Brejcha. Jak se ukazuje, arogancí jen maskuje trauma. I přes počáteční antipatie Mery ale uznává, že je excelentní chirurg a osobnost. Po neúspěšných pokusech najít pro urgent správného primáře se na uvolněné místo vrací Bojan. Saša je rozhodnuta pro náročnou atestaci z neurochirurgie, aby si získala respekt ostatních. Pokračuje vztah mezi Matym a Evou, i když on ji má stále za slabou dívku, kterou je potřeba chránit. Růženka s Vali by si rády z dětského domova vzaly Denisku, situaci ale nečekaně komplikuje dosud neznámý příbuzný. K sobě to stále přitahuje i Prokopa s Petrou, na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petru balí. Blíží se i soutěž chirurgů a překvapivě Saša se ukáže být tou pravou, kdo dokáže tým stmelit a přivést k úspěchu.

Znělka – výměna stráží

S novými díly dochází i k inovaci znělky seriálu Modrý kód. Diváky budou k seriálu nově zvát například oblíbená Eva Burešová neboli sestřička Petra Horváthová. Společnost jí budou dělat lékaři Maty Bojan a Prokop Hlinka, tedy herci David Gránský a Ondřej Rychlý.

Na novou znělku se podívejte zde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - nová znělka

Nové díly seriálu Modrý kód na Primě po prázdninové pauze již brzy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!